Viva Italia Food & Wine – nowa restauracja Rafała Niewiarowskiego w Koszalinie

Na pierwszy rzut oka w Koszalińskiej restauracji przy ul. M. Skłodowskiej 1 nie wiele się zmieniło. Wewnątrz kilka dodatkowych elementów oraz mała zmiana w nazwie – obok „Viva Italia” dopisek „Food & Wine”. Prawda jest jednak taka, że zmiana jest bardzo duża. Zmienił się właściciel restauracji oraz zespół prowadzący restaurację, a tym samym cała karta menu.

Viva Italia Koszalin

Nowym właścicielem został znamy z programu „Top Chef” Rafał Niewiarwoski, który w Ustce prowadzi już swoją autorską restaurację Dym Na Wodzie.

Jak jak wspominaliśmy wraz z nowym właścicielem – całkowitej zmiennie uległa karta menu koszalińskiej restauracji.

W ofercie nie znajdziecie już pizzy (aktualizacja – pizza jest ponownie w menu restauracji), znajdziecie za to całą plejadę gwiazd kuchni włoskiej – warto dodać, że wszystko co znajdziecie w karcie zostało przygotowane w 100% w kuchni Vivy – włącznie z pieczywem, domowym makronem, czy przygotowywanymi od podstaw doskonałymi włoskimi deserami. Całość uzupełnia ciekawa karta win.

Nowemu właścicielowi życzymy sukcesów, a was już teraz zapraszamy do restauracji Viva Italia Food & Wine w Koszalinie.

Ciekawostka:

W nowej „Viva Italia Food & Wine” czeka na was szereg atrakcji typu menu degustacyjne. Najbliższa okazja kulinarna już 7 marca 2018 19:00. „Włoska kolacja na cztery ręce – Kurt Scheller i Rafał Niewiarowski”. Szczegóły na facebooku.

01.12.2018 – aktualizacja: Viva Italia Food & Wine została wyróżniona w żółtym przewodniku Gault & Millau 2019 i otrzymała wyróżnienie 1 czapki.  Gratulujemy!

Otwierasz lub prowadzisz restaurację, kawiarnię czy też hotel i chcesz podobną sesję dla swojego biznesu ?

Napisz do nas! Z wielką chęcią pomożemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *