Kawiarnia Pauza w Koszalinie

Kawiarnia Pauza Koszalin

Jak już wiecie z poprzedniego wpisu, uwielbiamy kawę – wręcz ją kochamy, dlatego tak bardzo lubimy ją fotografować, szczególnie w naszej ulubionej kawiarnii Pauza w Koszalinie. Kawiarnia ta, choć mieści się w centrum miasta, odnalazła swoje docelowe miejsce w jednej z bocznych uliczek.

Kawa w kawiarnii Pauza Koszalin
Kawiarnia Pauza Koszalin

Dzięki czemu, miejsce to świetnie sprawdza się, jako alternatywa dla ludzi chcących popracować w innym otoczeniu niż zwykle, czy umówić się na kawę z kimś bliskim. Wnętrze, choć od lat utrzymane w podobnym klimacie, wciąż ewoluuje. Pojawiają się nowe elementy wystroju, których twórcami są również lokalni artyści. Dlatego też odwiedzając kawiarnię po dłuższej nieobecności, możemy być spokojni, że miejsce to, jeśli się zmieniło, to tylko na plus.

Warto także nadmienić, iż oprócz serwowanej przez baristę Bartosza wyśmienitej kawy, na miejscu warto również się skusić na kawałek wybornego ciasta, czy też cupcake’a.

Nie tylko kawa

Warto także nadmienić, że oprócz serwowanej przez baristę Bartosza (aka Pan Pauza 🙂 wyśmienitej kawy, na miejscu warto również się skusić na kawałek ciasta (jak widać na zdjęciach – cudowny sernik Oreo), czy też cupcake’a.

Jeżeli będziecie w naszym mieście, koniecznie powinniście odwiedzić to wyjątkowe miejsce.

Adres ul. Kaszubska 6A/2, 75-036 Koszalin
Strona kawiarni na facebook’u

Jeżeli chciałbyś podobne zdjęcia do swojej kawiarni – skontaktuj się z nami, z przyjemnością wykonamy dla Ciebie zdjęcia kawy, deserów, dań czy wnętrz (jednak zdecydowanie preferujemy fotografię kulinarną).