Śniadanie na Długim Targu w Gdańsku

Ważne jest aby zacząć dzień od dobrego śniadania. Dlatego będąc w Gdańsku (w hotelu Numer One Gdańsk, który bardzo polecamy!) z wielką przyjemnością wybraliśmy się w okolice Długiego Targu aby znaleść przyjemne miejsce na nasze wspólne śniadanie (o tym dlaczego czasami nie korzystamy ze śniadań w hotelu napiszemy innym razem). 

Długi Rynek Gdańsk
11.10.2018 / Długi Rynek / Gdańsk

Ci którzy nas znają wiedzą, że wybór miejsca na śniadanie, to nie jest proste zadanie, gdyż zawsze szukamy miejsca z dobrą ofertą wegetariańską.
Pierwsze polecone nam miejsce okazało się… zamknięte. Niezruszeni, choć nieco rozczarowani i głodni ruszyliśmy do numeru dwa na naszej liście lokali polecanych nam przez użytkowników Twittera. Tak się jednak złożyło, że do tego miejsca nie dotarliśmy a zostaliśmy całkiem przypadkowo w innym, które jak się później okazało, było dokładnie tym czego szukaliśmy.

Na nasze śniadanie wybraliśmy Mojito C&R znajdujący się bezpośrednio na Długim Targu (Puola 35/38A, Długi Targ, Gdańsk).

Już sama kawa, która na naszym stoliku pojawiła się jako pierwsza zapowiadała, że to był bardzo dobry wybór – perfekcyjna crema, ładny late art i filiżanka Churchilla.

Na śniadanie wybraliśmy bardzo bardzo klasyczne opcje:

  • Tosty wegetariańskie: ser / rukola / czerwona cebula / pomidor
  • Angielski zestaw śniadaniowy: bekon / jajko sadzone / pieczarki / świeże warzywa / wędliny / ser / masło / konfitura / pieczywo

Takie śniadanie na pięknym Gdańskim Długim Targu było naprawdę dobrą opcją na rozpoczęcie dnia.

Zresztą zobaczcie sami…

Linki:

Otwierasz lub prowadzisz restaurację, kawiarnię czy też hotel i chcesz podobną fotograficzną sesję kulinarną dla swojego biznesu? Z wielką chęcią pomożemy – po prostu napisz do nas!